STUDIO MAXX ví, po čem ženy touží
 

Prodlužování vlasů metodou Balmain

Zákaznice také může požadovat totální změnu. A dnes je již možné měnit účes jako barvu rtěnky či očních linek. Existuje více možností barev, struktur a stylů, které se pak jen přizpůsobí požadavkům zákaznice. Ta chce být schopna změnit svůj vzhled podle příležitosti. Pokud nemá danou délku, barvu, strukturu či objem k požadovanému účesu, řešením jsou pramínky či celé vlasové prameny.
Pramínky vyplní nedostatky v objemu. Tyto pramínky se připevňují na delší dobu a mají mnoho možností využití. Pokud chceme pouze krátkodobé řešení, máme možnost použít vlasové doplňky. S těmito pramínky máme nekonečně možností a mohou se nosit podle vašich nápadů. Tyto výrobky umožňují zákaznici měnit svůj vzhled každý den!

Co jsou Balmain pramínky?
Balmain je inovační metoda v přidání objemu, barvy a další délky do vlastních vlasů. Pramínky jsou dostupné jak ze 100% přírodních vlasů, tak z umělých vláken a to v mnoha barvách, jak přirozených, tak i fantasy. Aplikace je možná v 72 odstínech a 4 strukturách - rovné, přírodně rovné, vlnité a kudrnaté. Balmain pramínky jsou vhodné pro každého!

Double hair
Double hair je nejvýznamější novinka v oblasti prodlužování vlasů. Dokonale a jednoduše vlasy prodlouží a zahustí na několik měsíců. Je to pramen 40cm dlouhých vlasů v 9 odstínech. Vlasy jsou 100% lidské a vysoké kvality. Díky Double hair máte krásné dlouhé vlasy a objem za poloviční čas. Jeden pramen nahradí až 18 jednotlivých pramínků a vlasy jsou opakovatelně použitelné. Tato technika je i velice cenově přívětivá.

Aplikace
Pramínky se připojují malým keratino-voskovým spojem k vlastním vlasům a nenaruší je žádným způsobem. Aplikované pramínky vydrží 3 až 5 měsíců, záleží jak rychle rostou Vaše vlastní vlasy a také jak se o ně staráte. Čím lepší péči svým vlasům poskytnete, tím déle pramínky vydrží . Double hair se také připojuje keratino-voskovým spojem k vlastním vlasům a měl by vydržet 2 až 3 měsíce.

Odstranění a opětná aplikace
Odstranění je jednoduchý postup, který neponičí v žádném případě Vaše vlasy pokud je proveden proškolenou kadeřnicí. BALMAIN garantuje kvalitu pramínků z přírodních vlasů a Double hair po dobu 6 měsíců a mohou vydržet mnohem déle v dobré kvalitě, pokud je o ně pečlivě staráno (pokud je používána péče o vlasy od firmy BALMAIN). Při odrostu je možné posunutí pramínků a Double hair za použití rebond systému. Při aplikování tohoto postupu je cena několikanásobně nižší, než při prvotním prodlužování.


Pro objednávky a podrobnější informace
prosím kontaktujte naše STYLISTKY:
Jana Martincová (+420) 776 111976
Veronika Matouchová
(+420) 732 188254
 

Studio MAXXStudio MAXXStudio MAXXStudio MAXX team

NOVINKA
"PRODLUŽOVÁNÍ a ZHUŠŤOVÁNÍ ŘAS"

NOVINKA
"HOT STONES"
masáž
horkými lávovými kameny


Pochází z rituálů starých severoamerických indiánských kmenů. Indiáni používali teplé i studené kameny na tělo, čímž potlačovali napětí v těle, uvolňovali svaly, mysl i duši


       
 
2006-2010 © Studio MAXX