STUDIO MAXX ví, po čem ženy touží
 

LASER STUDIO MAXX:

JAK LASER FUNGUJE:
Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má, jak známo, pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran. Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšení fungování a rychlejšímu dělení.

Speciální laserová kosmetika
Laser účelně doplňuje speciální laserová kosmetika. Je to proto, že laser svým působením dodává energii některým látkám, které jsou v přípravcích použity a jsou citlivé na laserové světlo. V praxi to znamená, že kosmetička při své práci zhodnotí problém klientky, rozhodne se pro daný přípravek a po nanesení dle indikace ozáří laserovým paprskem. Klientka poté gel používá pravidelně ráno i večer až do vypotřebování. Pravidelné nanášení gelu je velmi důležité, prodlužuje se tak reakce laserového záření. Práce kosmetičky tento systém velice urychlí a výsledky jsou viditelné mnohem dříve než by tomu bylo bez speciální kosmetiky.

Pro objednávky a podrobnější informace
prosím kontaktujte naši KOSMETIČKU:
Hana Čižmařová (+420) 777 318688
 

Studio MAXXStudio MAXXStudio MAXXStudio MAXX team

NOVINKA
"PRODLUŽOVÁNÍ a ZHUŠŤOVÁNÍ ŘAS"

NOVINKA
"HOT STONES"
masáž
horkými lávovými kameny


Pochází z rituálů starých severoamerických indiánských kmenů. Indiáni používali teplé i studené kameny na tělo, čímž potlačovali napětí v těle, uvolňovali svaly, mysl i duši


       
 
2006-2010 © Studio MAXX